" /> Uzamax Ürün İçeriği | Uzamax - Bitkisel Gıda Tavsiyesi uzamax,uzamaks,boy uzatma,kısa boy,uzun boy,doğal besin,uzamax boy uzatıcı,uzamax hap,bitkiselada
Canlı Destek

1 Kutu Toz 2 Kutu Toz 3 Kutu Toz 1 Kutu Kapsül 1 Kutu Kapsül 1 Kutu Kapsül

Uzamax İçeriğinde Neler Vardır?

Bakanlık onaylı Uzamax içeriğinde ; Kalsiyum, Mangan, çinko, Demir, Fosfor, Bakır, Flor, Kükürt, Magnezyum, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, B1 vitamini, Sodyum, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit  bulunmaktadır.

Omega 3

Omega 3 temel yağ asitleridir.Sağlık için olmazsa olmazlardandır.Vücut içerisinde üretilmediği için dışarıdan almanız gerekir.Uzamax’ın içeriğinde bolca mevcuttur.

Kalsiyum

İnsan vücudunda kemiklerin içerisinde %99 kalsiyum vardır.Boy gelişimi için çok önemlidir.Uzamax’ında önemli içeriklerinden biridir.

Mangan

Vücut protein sentezlemede ve enerji için kullanır.Vücut içinde önemli rolu vardır.Uzamax içeriğinde bolca bulunmaktadır.

C Vitamini

C vitamini insanlar için çok önemlidir.Vücut direncini artırıp ve korumasıyla bilinmektedir.Greyfurt gibi birçok meyveda bulunmaktadır.Uzamax içeriğinde bolca bulunmaktadır.

B1 Vitamini

Karbonhidratları parçalıyarak glikoza dönüşmesini sağlar.B1 vitaminin eksik olması nürolojik hastalıklara neden olur.Uzamax içeriğinde bolca bulunmaktadır.

E Vitamini

E vitamini sinir sistemi ve kas sistemi için çok önemlidir.Kanser gibi birçok hastalıkların engellenmesi için önemlidir.Uzamax içeriğinde bolca mevcuttur.

Protein

Hücrelerin yapı taşını oluşturur.Hücreleri onarır ve yeniler.Enfeksiyonlara karşı antikorları üretir.Hücre içi ve dışı dengeyi sağlar.Sinir ve kas sistemi için gereklidir.Uzamax içeriğinde bolca mevcuttur.

Çinko

Bağışıklık sistemi için çok önemlidir zinde tutar ve vücudun daha verimli çalışmasını sağlar.Akyuvarların oluşmasında önemli rol oynar.Özellikle kış ayında etkilidir.

Demir

İnsan vücudu ortalama günlük 8 – 10 mg arası demire ihtiyaç duymaktadır.Bağışıklık sistemini güçlendirir.Eksikliği durumunda kansızlık ve oksijen yetersizliğine sebep olur.

Fosfor

Fosfor vücudumuz için olmazsa olmaz minerallerden biridir.Kemik ve dişlerin oluşumunda önemli rol oynar.Kemik gelişiminde etkilidir.Böbrek faliyetlerinde etkilidir.

Bakır

Bakır kemik ve eklemler için gerekli olan mierallerdendir.Ayrıca vücut yenilenmesini sağlar.Enerji üretiminde görev alır ve alyuvarları çalıştırır.

Flor

Kemik ve diş minelerinin güçlenmesine yardımcı olur.Yetersizliği ciddi hastalıklara neden olabilir.

Kükürt

Oksijen dengesini korur.Ayrıca beyin fonksiyonlarının çalışmasını sağlar.Deri hastalıklarının tedavisinde kullanılmasıyla bilinir.Kükürtün vücutta azalmasıyla zayıflık ve kemik sisteminde düzensizlik belirir.

Magnezyum

Enerji konusundaki en önemli etkendir magnezyum.Magnezyum olmadan vücutta enerji döngüsüde olmaz.Yetişkin insan vücudunda ortalama 28 gram magnezyum bulunmaktadır.Kalp içinde olumlu birçok etkide bulunduğu bilinmektedir.

Potasyum

Böbrek, kalp, düz kasların kasılmasında etkin olan bir mineraldir.Beyine oksijen göndererek düşünmenizi sağlar.Alerji tedavilerinde kullanılır.Vücut atıklarının çıkarılmasına yardımcı olur.Kan basıncını azaltır.

Selenyum

Vücudun toksinlerden arınmasına, ve vücut hasarını önler.Daha çok deniz ürünlerinde bulunur.

Sodyum

Vücudun su oranını dengeliyerek sinir iletişiminin ritmini korur.Eksikliğinde Kramp gibi birçok hastalık görülmektedir.

B2 Vitamini

Vücut içerisinde depolanmayan bir vitamindir.Göz sağlığında etkilidir.Cildi korur.Büyüme ve gelişmede çok etkilidir.Vücuttaki asit oranını dengeler.

B6 Vitamini

Bağışıklık sistemini güçlendirir.Kalbi korur.Hormonları dengeli bir şekilde büyümesini sağlar.Karaciğeri temizler.Deprosyon tedavisinde kullanılır.

Folik Asit

Alyuvarların oluşumunda etkilidir.Enerji üretiminde görev alır.Özellikle hamile kadınlar besleyici özelliği için kullanmaktadır.Bunun yanında sporcular ve gelişim problemleri olan insanlarda kullanmaktadır.

Neden Biz Firmalar